In Memoriam: Jules Otten (De Peppermill, Heerlen)

Met diepe droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jules Otten, de voormalig eigenaar van de legendarische Peppermill in Heerlen.
De Peppermill is voor ons historisch gezien een zeer belangrijke locatie. Op 30 december 1994 stond Rotterdam Terror Corps hier voor het allereerst op het podium.
Het bleek het begin van een jarenlange en uiterst succesvolle samenwerking. Samen met Jules hebben we hardcore geschiedenis geschreven in Limburg en omstreken. Onvergetelijke avonden vonden hier hun thuis, waaronder Megarave, Hardcore Hooligans, Hellraiser, de verjaardagen van DJ Distortion en Dione, de Rotterdam Terror Corps feesten, Hardcore Gladiators en vele andere. Wij zullen voor altijd met weemoed en fantastische herinneringen terugdenken aan deze gloriedagen.
Jules Otten was een markante persoon, maar bovenal een echte familieman. Wij hebben zijn kinderen Solange en Sven door de jaren heen zien opgroeien tot volwassenen die het levenswerk van hun vader alle eer aandoen. Zij zijn uitgegroeid tot ondernemers op wie hij ongetwijfeld apetrots was.
Namens het hele team van Rige Entertainment en Rotterdam Terror Corps willen wij de kinderen, familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toewensen met het verlies van deze grote man.
Jules, bedankt voor alles. 🤍

Comments are closed.